PREMIA NA START

Przed Tobą pierwszy krok!

Cieszymy się, że chcesz skorzystać z możliwości zarobku i zbudowania solidnego, comiesięcznego dochodu.

Nasza prośba jest taka, aby uważnie podążać  za instrukcjami i nie kombinować na własną rękę. Czasami mamy do czynienia z takimi osobami i potem są niepotrzebne pytania i zarzuty, że coś nie działa, że to oszustwo i inne sfrustrowane wywody.

Działamy już kilka lat i mamy doświadczenie w tym, aby nowe osoby mogły zarobić w branży testowania. To było słowem wstępu, a teraz przechodzimy do działania.

smiling-businesswoman-giving-documents-to-YLNUKBJ.jpg
happy-business-people-celebrating-success-at-X3RAR2F.jpg
confident-businessman-in-conference-room-J5SV328.jpg
young-smiling-business-woman-in-eyeglasses-and-3RDCAXL-1.jpg
young-pretty-smiling-businesswoman-in-coat-with-2J3SG5G.jpg

PIERWSZY PRODUKT

Zanim zaczniesz pełną współpracę z naszym projektem, sprawdzimy jak sobie radzisz z pierwszym darmowym produktem online.

W tym etapie sprawdzisz jeden produkt. Kategoria produktu, którą w etapie weryfikacyjnym się zajmiesz to: darmowa aplikacja mobilna. Dostęp do aplikacji ma tylko osoba zakładająca, nie przekazujesz nam żadnych swoich prywatnych danych.

ODBIERZ PREMIĘ

W tym momencie zajmiesz się kontem darmowym, ponieważ jest najprostsze  do założenia i za jego prowadzenie nic nie płacisz.

Dlaczego aplikacja mobilna? Ponieważ prawie każdy posiada przynajmniej jedną. Dlatego będzie to dla Ciebie najprostsze zadanie na początek.

1.jpg

Jak będzie przebiegał cały proces?

1.

Poniżej znajdziesz listę kont bankowych. Twoim zadaniem będzie założenie 1 aplikacji.

2.

Za chwilę zobaczysz listę podstawową, gdzie jest docelowo jedna aplikacja mobilna.

3.

Gdy klikniesz w przycisk, przekieruje Cię on na stronę aplikacji. Cały proces odbywa się bez wychodzenia z domu.

4.

Aplikacja będzie potrzebowała zweryfikować Twoje dane, dlatego będzie można to zrobić za pomocą bezpiecznej metody biometrii, która nie powinna potrwać dłużej niż 15 minut

 800 zł premii na start wraz z programem poleceń do wypłaty w ciągu 48 godzin od założenia darmowego konta.

🛫 Revolut nierozłącznie kojarzy się z podróżami, nowoczesną aplikacją mobilną i kartą pozwalającą bezstresowo płacić w wielu zakątkach świata. W rzeczywistości to znacznie więcej wartościowych rozwiązań i usług. Właśnie dlatego popularność wirtualnych kart szczególnie w okresie wakacyjnym notuje regularne wzrosty. Warto zatem sprawdzić, jak to wszystko działa.

⚠️ ZAMÓW KARTĘ FIZYCZNĄ

▶️ Wyrób sobie kartę wirtualną, wpłać 50/60 zł oraz wykonaj 3 płatności (kartą wirtualną)

*Przykład: 1 płatność – min. 15zł, 2 płatność – min. 15zł, 3 płatność min. 15zł – może to być wyższa kwota. 

Nie mogą to być płatności mniejsze niż 15 zł. Płatności muszą być w sklepie stacjonarnym, nie online.

Konto możesz założyć klikając przycisk powyżej.

DOSTĘP DO PANELU

Kiedy aplikacja będzie aktywna, napisz do nas na Facebook.

Nasz menadżer przekaże Ci dostęp do panelu szkoleniowego, gdzie dowiesz się wszystkiego o produktach i metodyce działania z każdą kategorią produktów.

Otrzymasz od nas dostęp do panelu, gdzie znajdziesz listę kampanii, z którymi zaczniesz swoją pracę. Za każdą możesz otrzymać 50 zł – 250 zł prowizji. Więc jeżeli sobie wszystko podsumujesz, to wychodzi całkiem fajna kwota do zarobienia. Nowe kampanie są sukcesywnie dodawane na bieżąco, więc nie musisz się martwić, że w pewnym momencie ich zabraknie. W ofercie znajdziesz również aplikacje z promocjami gdzie zarobek wypłacisz tego samego dnia na swoje osobiste konto.

Tak jak już wspominaliśmy, możesz pracować w wolnych chwilach, to Ty decydujesz ile zarobisz. Od nas otrzymujesz indywidualne wsparcie oraz wszystkie niezbędne szkolenia oraz pomoc.

KONTAKT

Następnie Menadżer projektu przydzieli Ci dostęp do PANELU SZKOLENIOWEGO.