ZARABIAJ NA BADANIACH RYNKOWYCH™

MENAGER PROJEKTU

Na wstępie chciałbym Ci pogratulować!

Do projektu dołącza ok. 10% wszystkich osób, początkowo zainteresowanych. To właśnie te osoby, łącznie z Tobą miały odwagę „zaryzykować” i zmienić coś w swoim życiu. Nie uważam aby to były zbyt górnolotne słowa, ponieważ czy tego chcesz czy nie, pieniądze w życiu człowieka pełnią ogromną rolę i potrafią zmienić wszystko. A my w projekcie chcemy Ci pokazać jak te pieniądze zarobić w inny sposób niż praca po 8 godzin dziennie, praktycznie codziennie, miesiąc w miesiąc, przez 40 lat… A na koniec okazuje się że i tak nic nie masz. Projekt to innowacyjne podejście do zarabiania pieniędzy jak i do samej pracy. Dzisiaj już nie wystarczy ciężko pracować. Trzeba przede wszystkim pracować inteligentnie, najczęściej wykorzystując nowoczesne technologie. Tego właśnie chcemy Cię nauczyć w tym projekcie.

Dlaczego powstał projekt?

Jednym z głównych powodów, była chęć zmiany podejścia i mentalności naszego polskiego społeczeństwa do zarabiania w Internecie. Jest wiele mitów, które krążą wobec tej branży. Dlatego naszym projektem chcemy udowodnić, że dzisiaj każdy może zacząć zarabiać przez Internet, bez względu na wiek, status społeczny i doświadczenie. Chcemy Ci pokazać że wcale nie musisz inwestować dużej ilości czasu i pieniędzy aby dorobić sobie w szybki sposób, na co tylko potrzebujesz. Chcieliśmy również aby każdy mógł skorzystać z naszego projektu. Nie ważne czy chcesz sobie tylko w prosty sposób, jednorazowo dorobić 250 zł 1000 zł, czy też bardziej się zaangażować i zarabiać z nami regularnie. Każdy znajdzie coś dla siebie, bez żadnych zobowiązań.

Kiedy otrzymam pieniądze oraz jak się rozliczyć z
Urzędem Skarbowym?

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, otrzymasz również instrukcję jak z zarobionych pieniędzy rozliczyć się ze swoim Urzędem Skarbowym. Jeżeli jesteś osobą fizyczną bez działalności to możesz zapłacić jedynie 8,5% podatku. Poniżej możesz pobrać gotową instrukcję, jak rozliczyć się z US: LINK DO INSTRUKCJI

Przejdźmy do podsumowania i tego jakie masz dalsze możliwości współpracując z nami.

Jak sam się teraz przekonałeś, w Internecie jest wiele możliwości zarobienia pieniędzy w prosty i szybki sposób.
Wystarczy godzina Twojej pracy abyś mógł zarobić 250 zł, za to ponad 1500 zł możesz zarobić w mniej niż 14 godzin.
Dzisiaj mamy możliwości, jakie nie były dostępne jeszcze 20 lat temu. Możesz w domu, po pracy zrobić coś dodatkowo przez godzinę i dorobić kolejną dniówkę Zobacz ile osób musi przez cały miesiąc pracować aby zarobić minimalną krajową, którą Ty teraz możesz zarobić w mniej niż 2 dni robocze i to bez większego zaangażowania. Dlatego polecam Ci wykorzystać wiedzę. Jeżeli chciałeś sobie jedynie jednorazowo dorobić, to dziękuję Ci za czas poświęcony na zapoznanie się z tą częścią naszego projektu. Jednak na tym etapie, nie kończy się przygoda z projektem “Badania rynkowe”. Co byś powiedział, gdybyś mógł regularnie zarabiać dzięki naszemu projektowi 2000–3000 zł, poświęcając po pracy maksymalnie 2/3 godziny dziennie?

Jak zacząć zarabiać 2000/5000zł miesięcznie?

Nasz projekt umożliwia również każdej osobie regularne, comiesięczne zarobki. Każda chętna osoba, bez żadnego doświadczenia może zarabiać  4000 – 5 000 zł (a często nawet więcej), pracując nie więcej niż 2/3 godziny dziennie.

 

W projekcie nauczamy jak skutecznie pozyskiwać ludzi z sieci, czyli osoby, których się nie zna. Na początek pokaże Ci jak w pierwszym miesiącu działania polecić 30 darmowych produktów abyś zarobił/a  minimum 3 000 złotych, ponieważ prowizja za 1 produkt wynosi od 10 do nawet 200 zł. 

Otrzymasz od nas gotowy system, dzięki  któremu nauczysz się wprowadzać nowe osoby. Finalnie z 1 klienta zarabiasz 400-500 złotych oraz firma wynagradza Cie w postaci do 15% od zarobków osoby, którą wprowadziłeś.

 

Nie martw się!

Nie musisz się martwic o to, że będziesz miał problem z polecaniem darmowych produktów oraz wprowadzaniem nowych osób w nasz projekt. Jesteś tu po to by zarabiać, natomiast my jesteśmy tu po to by Ci wszystko wyjaśnić krok po kroku aby faktycznie tak było. Dlatego w naszym systemie przystąpisz do 4 etapów, dzięki którym będziesz wiedział jak skutecznie to robić. 

 

Dlaczego pomagamy zarabiać nowym osobom?

 

Osobiście w ciągu ostatniego rogu w programie zarobiłem łącznie 100 tysięcy złotych oraz dodatkowo 22 tysiące za prace mojego zespołu. Firma, z którą współpracujemy wypłaca do 15% prowizji od zarobków grupy.

Prosta matematyka… Skoro otrzymuje do 15% od zarobków grupy a wypłaciłem za jej pracę tak jak wspomniałem 22 tysiące  Teraz rozumiesz dlaczego zależy nam aby każdy zarabiał jak najwięcej.

  

ZALETY DZIAŁANIA TYM SYSTEMEM:

  • Nie ma nad Tobą szefa, sam decydujesz o czasie pracy.
  • Nie musisz nikogo pytać czy możesz iść do łazienki – pracujesz w domu
  • Wystarczy Ci telefon bądź komputer z dostępem do internetu
  • Masz więcej czasu dla rodziny oraz swoich bliskich
  • Sam ustalasz miejsce pracy. Może to być dom, biuro bądź kawiarnia
  • Nie ma stałego nakładu pracy
  • Potrzebujesz urlop? Nie ma problemu, sam o tym decydujesz
  • Twoje zarobki są uzależnione od twojego zaangażowania
  • Ty decydujesz o podwyżce
  • Dostajesz zupełnie za darmo gotowe materiały szkoleniowe oraz narzędzia dzięki którym odpalisz swój własny gotowy system zarabiania w internecie.

Co otrzymasz
dołączając do naszej profesjonalnej grupy?

1. Zostaniesz dodany do naszej zamkniętej grupy szkoleniowej.

2. Dostaniesz w pełni zautomatyzowany system sprzedażowy.

3. Otrzymasz dostęp do panelu szkoleniowego ze szczegółową wiedzą z zakresu marketingu i reklamy w Internecie.

4. Dostaniesz instruktaż wideo, w którym dowiesz się jak krok po kroku skonfigurować wszystkie narzędzia!.

 

5. Otrzymasz 100zł do wykorzystania w autoresponderze GetResponse!

6. Dostaniesz gotowy plan działania, dzięki któremu dokładnie będziesz wiedział co należy robić.

7.

Będziesz mógł dołączyć do naszych programów partnerskich oraz poznasz dodatkowe 30 sprawdzonych sposobów jak zarabiać w internecie bez inwestycji finansowej. Poniżej wymienimy kilka sposobów, dzięki którym nasi partnerzy zarabiają.

– APLIKACJE MOBILNE ( ZAROBEK 25 – 440 ZŁ )

– GRY INTERNETOWE ( ZAROBEK 10 – 50 ZŁ )

– ANKIETY ( 100 – 600 ZŁ/MSC )

Jeżeli Jesteś Zainteresowany Szkoleniem Na Menadżera Projektu to Napisz do Nas Poniżej :

Lub na nasz adres e-mai: kontakt@techcase.pl

Zobacz kilka wyników i opinii:

“Na początku pomyślałem, że to dobre na chwilę. Studiowałem i nie miałem
za wiele czasu, a chciałem mieć trochę większe pieniądze. W ogóle jakieś,
bo w tamtym czasie pomagali mi rodzice. Zastanawiałem się trochę, bo
nigdy wcześniej nie miałem z czymś takim styczności, ale w końcu
postanowiłem spróbować. Tym bardziej, że jakby co mogłem zrezygnować.
Tak zrobiłem.Dzisiaj, patrząc na to z perspektywy, cieszę się, że wtedy udało mi się tym zainteresować, bo dzięki temu zacząłem trochę inaczej myśleć o zarabianiu pieniędzy, a mając teraz do dyspozycji dodatkowe 3000-4000 zł co
miesiąc, nie jestem już tak mocno przywiązany do etatu.”

“Projekt jest zdecydowanie dla osób, które chcą dobrze zarabiać, a przy
okazji są świadome, iż dwudziesty pierwszy wiek daje im możliwość
realizowania własnych potrzeb zarobkowych, również w odniesieniu do działań online.Wielu ludzi, wciąż jeszcze ma problem, aby zrozumieć, że Internet nie jest wyłącznie miejscem rozrywki, a płaszczyzną, na której wyrasta wiele inicjatyw umożliwiających uzyskiwanie dochodu. Niewyłącznie w odniesieniu do wielkich biznesów i przedsięwzięć. Dziś dobrze zarabiać w Internecie, w okolicy trzech, czterech tysięcy miesięcznie nie jest trudno, jeśli tylko ma się tego świadomość i co bardziej istotne – potrafi się taką możliwość potraktować poważnie.”

“Jestem w projekcie już od dłuższego czasu i biorąc pod uwagę własne
doświadczenie mogę powiedzieć, że jeśli się chce można tutaj bardzo
dobrze zarabiać. Samo zajęcie jest proste i nie wymaga od nas wielkiego wysiłku, mamy również możliwość odbycia bezpłatnego szkolenia, firma jest wypłacalna, wynagrodzenie wypłacamy w formie tygodniówek, plusem jest również dostęp do dużej ilości kampanii, na których możemy zarobić. Jeśli szukamy czegoś lekkiego, niezobowiązującego i możemy wykazać się choć minimalnym zaangażowaniem, to mamy bardzo fajne źródło zarobku, które może nam dawać spokojnie  3000 zł miesięcznie wzwyż” 

“W projekcie zarabiam od kilku miesięcy i to co mogę powiedzieć to to, że nie jest to zajęcie które wymaga od nas wielkiego wysiłku, dostępne kampanie realizujemy według upodobania, nie ma limitów ani targetów. To ile zarobimy zależy, również od nas tzn. od ilości przeprowadzonych akcji. Tych z kolei jest masa, więc jeśli tylko mamy wystarczająco dużo chęci możemy tu całkiem dobrze zarabiać.”

“Z mojego doświadczenia – jeśli chcesz pracować, zarobisz tyle samo lub
więcej co na etacie w zależności jak podchodzisz do rzeczy.
Liczy się to czy masz własną motywację do działania, bo w tym miejscu nikt
nie będzie stał i weryfikował Twoich chęci lub ich braku. I mam tutaj, również na myśli to, iż jesteś w pełni odpowiedzialny za rozmiar swojego dochodu. Moja rada – jeśli chcesz przyzwoicie zarabiać (w granicach: 3000-6000 zł), podejdź do tego poważnie i z zaangażowaniem. To w przypadku projektu dobrze się zwraca.”

“W przypadku tego projektu trzeba otworzyć się na trochę inne myślenie. To nie jest praca na etat. Tutaj wszelkie działania podejmujemy samodzielnie, za wysokość zarobku, również odpowiadamy sami. Możesz mieć dodatkowy tysiąc do etatowej wypłaty lub spiąć się i zarabiać trzy, cztery razy więcej. Trzeba chcieć. Gdyż o ile wszystko jest tutaj proste, nie mamy do czynienia z niczym skomplikowanym, rzeczy są wytłumaczone, tak z tego, co obserwuję, ludzie posiadają pewną trudność w pracowaniu na siebie, jeśli nikt nie sprawuje kontroli. A nie jest możliwe, aby ktokolwiek zmusił nas do posiadania chęci do zarabiania pieniędzy. Toteż moja końcowa myśl jest taka, aby skupić się na tym, co jest do zrobienia i po prostu to robić.”

Jeżeli Jesteś Zainteresowany Szkoleniem Na Menadżera Projektu to Napisz do Nas Poniżej :

Lub Na Nasz E-Mail: kontakt@techcase.pl

Marek Tyszewski

Główny Menadżer Projektu

Anna Brejza

Główny Ekspert Finansowy

Nasza praca wywołuje duży uśmiech! Dołącz do naszego zespołu już dziś!

Najczęśniej zadawane pytania:

Pytanie:

Czy jest jakaś inwestycja czy wszystko jest darmowe ?

Dostajesz listę ok. 100 produktów, które są bezpłatne dla nowych klientów (np. bezpłatne konto bankowe), więc za nic nie zapłacisz.

1.

Pytanie:

Jakie produkty się testuje?

Testujemy w większości produkty finansowe, które są bezpłatne. Wszystko odbywa się przez internet.

2.

Pytanie:

Czy otrzymuję umowę?

Działamy zgodnie z prawem, więc każdy partner otrzymuję umowę współpracy oraz wynagrodzenie za swoją pracę, z którego należy się rozliczyć ze swoim Urzędem Skarbowym.

3.

Pytanie:

Czy mogę zrezygnować w dowolnym momencie?

Tak, niczym nie ryzykujesz i w każdym momencie możesz zrezygnować ze współpracy bez podawania przyczyny.

4.

Nie znalazłeś odpowiedzi na pytania?

Napisz do nas wiadomość. Nasz specjalista odpowie na wszystkie pytania!